O mnie

Magdalena Szpunar

Nazywam się Magdalena Szpunar, jestem socjolożką, profesorką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Miło mi Cię gościć na mojej stronie. Mam nadzieję, że zainteresuje Cię moja oferta szkoleniowa.

Na co dzień pracuję na Wydziale Nauk Społecznych w Instytucie Socjologii. Jestem autorką ponad 170 publikacji naukowych, a za swoją pracę naukową wielokrotnie otrzymywałam nagrody naukowe. W wolnym czasie piszę wiersze, jestem laureatką kilku konkursów poetyckich.

Dzielenie się wiedzą z innymi sprawia mi wiele radości, a dwudziestoletnie doświadczenie dydaktyczne pozwala mi rozumieć, że w procesie przekazywania wiedzy najważniejszy jest Człowiek. Prowadząc szkolenia zależy mi przede wszystkim na tym, aby były one źródłem inspiracji, skłaniały do refleksji i twórczej zmiany.

Moje wieloletnie doświadczenie szkoleniowe obejmuje liczne instytucje i organizacje m.in. Ministerstwo Gospodarki, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Wspólnota Polska, Uniwersytet Otwarty w Uniwersytecie Śląskim.

Jeśli interesuje Cię inny zakres tematyczny szkolenia zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony domowej.